Poznajcie nas

Kim jesteśmy?

Karolina & Mario: szczęśliwi rodzice trójki maluchów: Marianki (6 lat), Jaśka (4 lata) i prawie rocznej Basi. Piszemy o podróżowaniu całą rodziną i wspólnym, aktywnym spędzaniu czasu, uczestnictwu w kulturze i dobrej jakości produktach.

Wierzymy, że dzieciństwo to magiczny czas: to, wtedy kształtuje się nasza wrażliwość a to, co z niego zapamiętamy, zostaje na całe życie. Jesteśmy też przekonani, że to, co włożymy do głowy i serca małym ludziom, pozwoli im być fajnymi dorosłymi i wszystkim będzie żyło się lepiej.

Dlatego pokazujemy naszym dzieciom różne fantastyczne miejsca, te bliższe, i te dalsze. Żeby wiedziały, jak pięknie i jak różnorodnie jest nie tylko na świecie, ale przede wszystkim u nas, w Polsce (cykl Polska na weekend). Razem byliśmy już w ChileTajlandiiKambodżyIzraeluJordaniiMaroku, na Islandii (to nasza niekwestionowana miłość! – więcej na stronie naszego projektu: Moon&Back), a także sporo podróżujemy po Europie: PortugaliiHolandiiChorwacjiWłoszechRumuniiUkrainie i in.

Na blogu opisujemy nasze przygody, dzielimy się rodzicielskim doświadczeniem (Być rodzicem) i staramy się zarażać pozytywną energią: do rodzinnego podróżowania (Być podróżnikiem), dobrych i pięknie wydanych książek (Tu czytamy), fajnych warsztatów i wyjątkowych produktów (Być testerem)

0
krajów
0
kontynentów
0
lotów samolotem

 

❥ Będzie nam super miło, jeśli polubisz nasz profil na Facebooku i zaobserwujesz nas na Instagramie.

❥ Zapraszamy też do naszej grupy na Facebooku Aktywni Rodzice – co fajnego można robić z dziećmi. Zarażamy w niej energią do rodzinnego podróżowania i aktywnego spędzania czasu z dzieciakami.

❥ A może marzysz o podróżach ale nie wiesz od czego zacząć? Wejdź na nasz księżyc – moonandback.pl. Zabierzemy Cię w podróż życia! #robniemozliwe


POLSKA NA WEEKEND

Najpiękniejsze rodzinne wycieczkiWięcej

NASZA ISLANDIA

Islandia to nasze miejsce na Ziemi. Chcesz jechać z nami?Zapisz się!

Rodzinne podróże

Nasze doświadczenia, rady, tipy podróżniczeWięcej