Główna » Czy dziecko zmienia wszystko? – podcast z Olą i Karolem Lewandowskimi / Busem Przez Świat

Czy dziecko zmienia wszystko? – podcast z Olą i Karolem Lewandowskimi / Busem Przez Świat

by Karo

Busem Przez Świat. Znają ich niemal wszyscy, którzy kiedykolwiek myśleli o podróżach na własną rękę. Ola i Karol Lewandowscy to twórcy z najpopularniejszych polskich blogów podróżnicznych, jednego z najchętniej oglądanych kanałów podróżniczych na youtubie i kilku jeszcze innych miejsc w sieci, odwiedzanych co miesiąc przez kilkaset tysięcy osób. Autorzy 9 bestsellerowych książek podróżniczych, zdobywcy niezliczonych nagród za swoje działania w sieci. Można ich spotkać na największych festiwalach w Polsce, na których opowiadają o swoich niezwykłych podróżach. Byli w ponad 60 państwach na 5 kontynentach, przejechali ponad 500 000 kilometrów a ich znakiem rozpoznawczym jest kolorowy busik, którym zwiedzają świat. 

Zapraszam Was do posłuchania kolejnego odcinka Dobranocki, w której moimi gośćmi są twórcy Busem Przez Świat – Ola i Karol Lewandowscy, których świat ostatnio trochę zwolnił, bo do dwójki tych wyjątkowych podróżników dołączyła… ich cóka Gaja.

O czym m.in. rozmawialiśmy?

  • Czy rzeczywiście dziecko zmienia wszystko?
  • Jak obecnie wygląda życie tych dwojga niezwykle zapracowanych, tryskających coraz to nowymi pomysłami, wiecznie zajętych czymś ludzi?
  • Jak wygląda życie z dzieckiem w kolorowym busiku… i dlaczego pewne rzeczy nigdy już nie będą takie same?
  • Dlaczego po urodzeniu dziecka warto odciąć się od mediów społecznościowych i zaufać sobie, zwłaszcza… mając wąskie biodra i małe piersi? (serio, serio – z takimi „wyzwaniami” mierzyła się Ola!)
  • I w ogóle dlaczego czasem warto zrobić sobie przerwę na życie poza social mediami? A jak już się tam jest, to jak tworzyć nietoksyczne treści, które wnoszą coś dobrego w życie innych ludzi i nie będą kolejną zapychającą nasz mózg papką?
  • Jakie mają plany i marzenia? Dokąd pojadą w swoją następną podróż?
  • I najważniejsze…. dlaczego Busem Przez Świat to przede wszystkim Ola i Karol a nie kolejna marka z Internetu?

Zapraszam do posłuchania naszej rozmowy,

jest mi ogromnie miło, że to właśnie u mnie Ola z Karolem po raz pierwszy tak szeroko opowiedzieli o swoim rodzicielstwie.

Celowo piszę o rodzicielstwie, bo mamy tu piękną opowieść i o macierzyństwie, i o tacierzyństwie, a to się nieczęsto zdarza, żeby móc posłuchać perpektywy i mamy i taty.

I jak się domyślacie, rozmawialiśmy nie tylko o ogromnej miłości, ktora pojawia się w naszym życiu wraz z narodzinami dziecka, ale też o tych mniej lukrowanych, codziennych, bardziej wymagających obszarach, których dużo mniej w sieci. I za to ogromnie dziękuję przede wszystkim Oli ❥❥❥.

Wierzę, że nasza dzisiejsza dobranocka wniesie do Waszego życia wiele dobrego!

★★★

Posłuchaj podcastu z Olą i Karolem Lewandowskimi / Busem Przez Świat

★★★

Podcastu można też słuchać na innych platformach:

Koniecznie daj znać, jak posłuchasz tego odcinka – będzie mi super miło, jeśli napiszesz komentarz i udostępnisz ten odcinek w sieci. Niech dobre rzeczy idą w świat!

Zdjęcia: Busem przez Świat

★★★

Zostań z nami na dłużej!

Inne wpisy

2 komentarze

Mary 7 lutego, 2023 - 21:33

Nudniejszych pytań już nie dało się zadać tak ciekawym i kolorowym ludziom. Tak jak uwielbiam ich twórczość tak ten wywiad ciężko przetrawić głównie poprzez 'prowadzącą’

Odpowiedz
Karo 8 lutego, 2023 - 07:10

hej Marlena, dzięki wielkie za podzielenie się swoimi przemyśleniami po wysłuchaniu podcastu. Długo się przygotowywałam do tej rozmowy o rodzicielstwie Oli i Karola – moje pytania idealnie odzwierciedlały moje zainteresowania. Rozumiem, że najwyraźniej miałyśmy wobec niej inne oczekiwania. Jestem więc ciekawa: jakie pytania zadałabyś moim gościom? Co się najbardziej interesuje w ich doświadczaniu bycia mamą i tatą?

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.