Główna » Nasze podróże w Twoim telefonie – nasz pierwszy produkt elektroniczny!

Nasze podróże w Twoim telefonie – nasz pierwszy produkt elektroniczny!

by Karo

Na naszym blogu pojawiła się długo wyczekiwana zakładka SKLEP, a w niej nasz pierwszy, dopracowywany przez ostatnie tygodnie, produkt elektroniczny – Tajlandia Google Maps! MAPA PONAD 250 ODWIEDZONYCH PRZEZ NAS MIEJSC W TAJLANDII: zarówno tych must-see, jak i mniej oczywistych, których nie znajdziecie w popularnych przewodnikach czy na blogach. Zobaczcie sami!

Jak powstawała nasza mapa?

Tak naprawdę Tajlandia Google Maps powstawała rok, a nawet trochę dłużej. Zanim w październiku 2022 roku przeprowadziliśmy się na tajską wyspę Koh Lanta, zdążyliśmy poznać ten kraj podczas naszych dwóch wcześniejszych kilkutygodniowych podróży. Dodatkowo, tym roku zjechaliśmy ją wzdłuż i wszerz, podróżując przez kilka miesięcy z dziećmi i psem od wysp na południu, po samą granicę z Mjanmą i Laosem.

Ponad 250 miejsc w całej Tajlandii!

Mapa, którą dla Was przygotowaliśmy to zbiór ponad 250 miejsc odwiedzonych przez nas podczas naszych podróży, m.in. zarówno miejsc typu must-see (Park Narodowy Khao Sok, tajskie wyspy, Bangkok, Chiang Mai, Ayutthaya, pętla Mae Hong Son i in.), jak i ukrytych perełek, o których nie przeczytacie w popularnych przewodnikach. Są tam również wyselekcjonowane przez nas knajpki z najlepszym jedzeniem, kawiarnie, parki narodowe, które warto odwiedzić, trasy trekkingowe i jaskinie, najpiękniejsze tajskie wyspy, świątynie, do których warto zajrzeć, zupełnie wyjątkowe miejscówki, o których nie pisaliśmy na blogu.

Wszystkie punkty odwiedziliśmy sami, wszystko sprawdziliśmy na własnej skórze. Polecamy Wam tylko same perełki, takie w których będą dobrze czuły się rodziny z dziećmi. Zresztą, zobaczie same i sami!

Tajlandia Google Maps – jak działa nasza mapa?

Jak to działa? Kupujecie dostęp do mapy, miejsca ładują się w Google Maps w Waszym telefonie lub przeglądarce… i możecie ruszać w drogę! Wszystko macie pod ręką, nie musicie wertować kolejnych przewodników, sprawdzać opinii w necie.

Dodatkowo, kiedy my odkryjemy jakąś superfajną tajską miejscówkę i dodamy ją do naszej mapy (a będziemy mieszkać w Tajlandii jeszcze dobrych kilka miesięcy), automatycznie pojawi się ona w Waszych telefonach – nie trzeba robić żadnych aktualizacji, ani kupować kolejnych wersji.

Spytne, co?

PS. Pracujemy nad kolejnymi mapkami. Niebawem będzie indonezyjska Jawa i długo wyczekiwana przez Was nasza ukochana Islandia.

Jaskinia Phraya Nakhon na południu hua hin z małą światynią w środku

Zostań z nami na dłużej!

Inne wpisy

1 komentarz

Teresa 22 października, 2023 - 11:27

Super pomysł , bardzo przydatny nawet dla kogoś kto mieszka w Thailand
Gratulacje

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.