Główna » Listy do okruszka. Baśka wychodź

Listy do okruszka. Baśka wychodź

by Mario

Tym razem małe zaskoczenie Baśka bo list pisze Tata! Kiedyś napisałem, że nasza największa podróż rozpoczęła się w szpitalu św. Zofii w Warszawie 25 maja 2014 r. Uważam, że to najtrwalsze i najbardziej niesamowite doświadczenie jakie może przeżyć mężczyzna w swoim życiu. Każdemu przyszłemu ojcu polecam uczestniczenie w porodzie.

NIE ZA SZYBKO, NIE ZA WOLNO

Potem przyszedł 2 marca 2016 r.  Dowiedziałem się wtedy jak to jest przeżyć największy stres w swoim życiu, kiedy to czekałem aż twój brat wyjedzie z sali operacyjnej, a lekarz powie, że z twoją mama jest ok. Wiesz w ogóle, że Jasiek się trochę pośpieszył i wszystkich zaskoczył? A piszę to dlatego, że już mogłabyś się Baśka pojawić na tym świecie. My już nie będziemy się czuli zaskoczeni :-), dawaj śmiało! Nawet z pomocą dziadka odnowiliśmy to i owo w naszym/twoim pokoju. Jesteśmy już spakowani, ba nawet mamy zakupioną wodę i słodycze jakbyś nie chciała się obudzić w brzuchu mamy.

Mania zaraz po urodzeniu
Pierwsze chwile Mani w domu

PIES NIE CZEKA

Mamy wrażenie graniczące z pewnością, że Makaron nie byłby nawet zaskoczony, a w zasadzie to on chyba najmniej z nas wszystkich. Wiesz o tym, że on wiedział o tobie zanim my się dowiedzieliśmy?! Psy takie rzeczy czują! W tajemnicy Ci powiem, że chyba Makaron najmniej się będzie cieszył z twojego przyjścia na świat. Musisz mu jednak wybaczyć, przeżył „tortury” Mani i Jasia :-).

Wiesz, że on wiedział też, że Jaśkowi w brzuchu dzieje się coś złego i tego dnia jak się urodził nie odstępował Twojej mamy na krok. Tak w ogóle to dzięki niemu wiedzieliśmy, że trzeba pojechać do szpitala, choćby na KTG. Dziś też tak robił przez cały dzień, co wzbudza naszą czujność i każe mi zadawać twojej mamie różne pytania, w tym to jedno podstawowe, czy jedziemy do św. Zofii.

Dzieci i pies to zawsze dobre połączenie

GORĄCA PROŚBA

Wracając jednak do tej naszej pierwszej podróży to mam nadzieję, że będziesz się rodzić troszkę krócej niż twoja starsza siostra. Jej poród podobno był książkowy i uwierz mi nie chciałbym się w takim razie dowiedzieć jak wygląda nieksiążkowy :-). Także jak się będziesz do nas zbierać to poproszę szybko i bez zbędnych komplikacji, ok?

*************************************

Dołącz do nas!

❤ Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku Aktywni Rodzice – co fajnego można robić z dziećmi. Zarażamy w niej energią do rodzinnego podróżowania i aktywnego spędzania czasu z dzieciakami.

❤ Jeśli sam/a chcesz się zarazić podróżowaniem, zapraszamy Cię na nasz księżyc – moonandback.pl

❤ Bardzo dziękujemy za polubienie profilu Our Little Adventures na Facebooku i obserwowanie nas na Instagramie.

❤ Spodobał Ci się nasz tekst? Będzie nam bardzo miło, jak go udostępnisz. Niech dobre rzeczy idą w świat!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.