Główna » Nasze życie w drodze – Kasia i Bob, The Big Five Family

Nasze życie w drodze – Kasia i Bob, The Big Five Family

by Karo

Cztery lata temu podjęli decyzję o zmianie swojego życia. Sprzedali dom, wypisali dzieci ze szkoły i ruszyli w świat. Mieszkają w Blue Boyu – błękitnej ciężarówce, którą przejechali cztery kontynenty, podróżując w stronę słońca. Jak wygląda życie w drodze? Jak to jest żyć życiem, o którym się marzyło?

Posłuchajcie najnowszego odcinka podcastu Dobranocka dla rodziców – moimi przewspaniałymi gośćmi są Kasia i Robert Traczykowie z The Big Five Family.

Życie w drodze – o czym rozmawiamy z Kasią i Bobem z The Big Five Family?

Dlaczego przed wyruszeniem w podróż zaczęli czytać o tygrysach w Rosji, które – podobno – zjadają ludzi? Czy łatwo było sprzedać ukochany dom? Poodcinać – jak mówi Bob – różne kotwice, które trzymają nas w jednym miejscu? Jak wygląda ich życie? Życie w drodze w domku na kółkach, przez okna którego widzą – dosłownie i w przenosśni – cały świat? Czy w ogóle się czymś martwią? A jeśli tak, to czym?

No powiem Wam, że ciężko było zamknąć tę rozmowę w 2 godziny. O tylu rzeczach rozmawialiśmy, tyle emocji towarzyszyło nam podczas tego nagrania! Było i śmiesznie i bardzo poważnie, meeega wzruszająco i odważnie. Dużo momentów „acha”, „wow”, „nie wiedziałam, że tak macie”. Cała paleta barw, uczuć, małych i dużych wzruszeń. Jak to z Kasią i Robciem! (Jeśli obserwujecie ich na Instagramie, to na pewno wiecie, o czym mówię ❥).

No ale w sumie nic dziwnego, bo…

jak zmieścić w jednym podcaście opowieść o decyzji, która wywraca życie do góry nogami (albo stawia go wreszcie po tej właściwej stronie), o odważnym spełnianiu marzeń, o wolności „od” i „do”, o „eksperymentach społecznych na dzieciach i sobie samych”, które – jak się okazuje – są powrotem do tego, co w życiu najważniejsze? No i jeszcze przepięknej relacji z dziećmi, byciu RAZEM, doświadczaniu natury, budowaniu relacji z ludźmi poznanymi w drodze i tymi, co zostali na miejscu.

No właśnie :).

Obejrzyjcie kilka zdjęć ich niesamowitej przygody – choć sami pewnie powiedzieliby, że to po prostu ICH ŻYCIE – i posłuchajcie podcastu. Obiecuję, że na wiele spraw spojrzycie z zupełnie innej perspektywy.

Posłuchaj podcastu z The Big Five Family: Nasze życie w drodze

Podcastu można też słuchać na innych platformach:

Koniecznie dajcie znać, jak posłuchacie podcastu – niech dobre rzeczy idą w świat!

  • Pamiętajcie, żeby zasubskrybować Dobranockę dla rodziców, gdziekolwiek jej słuchacie ❥
  • Nie zapomnijcie również ocenić podcastu w aplikacji – z góry pięknie dziękuję! ❥
  • No i koniecznie podeślijcie go swoim znajomym – dzięki temu grupa słuchaczy i słuchaczek stale się poszerza ❥

Zostań z nami na dłużej!

Inne wpisy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.