Główna » Nie wolno odkładać życia na później – Beata Jakoniuk-Wojcieszak

Nie wolno odkładać życia na później – Beata Jakoniuk-Wojcieszak

by Karo

Jak żyć, kiedy w nieszczęśliwym wypadku ginie Twój pierworodny, 20-letni syn? Jak dalej być mamą 3 dzieci, które straciły ukochanego brata? O co się zaczepić, jak zufać, że wszystko będzie dobrze i warto dalej żyć? Żyć pełnią życia? Posłuchajcie niezwykłej rozmowy o wielkiej miłości, stracie i zaufaniu z Beatą Jakoniuk-Wojcieszak, dziennikarką, couchem zdrowia, chrześcijanką, osobą zupełnie wyjątkową.

To taka rozmowa, która – obiecuję to Wam – zostanie z Wami na długo.

3 rozmowy o śmierci bliskich osób – rekolekcje o miłości

Rozmowa z Beatą Jakoniuk-Wojcieszak to trzecie z kolei spotkanie w moim tryptyku o miłości i kręgu życia, które nagrałam przed 1 listopada. Pierwsza rozmowa, z Pauliną Kanią, dotykała straty partnera po długiej chorobie nowotworowej, druga, z Mają Śpikowską, dotyczyła straty dziecka nienarodzonego. Obie rozmowy ważne, obie bardzo potrzebne, o czym świadczy ogrom Waszych wiadomości, które dostałam po publikacji tych odcinków.

Rozmowę z Beatą zostawiłam sobie na sam koniec. Jest ona swego rodzaju podsumowaniem obu poprzednich rozmów, takim dopełnieniem wszystkiego, co powiedziały Paulina z Mają. Ale co ważne, i chciałabym, żeby to bardzo mocno wybrzmiało, wszystkie rozmowy to przepiękne rozmowy o życiu pełnym miłości. Pełnym nadziei, miłości, otwieraniu się na życie w całej jego pełni. I za to ogromnie dziękuję moim rozmówczyniom.

Beata Jakoniuk-Wojcieszak: Nie wolno odkładać życia na później

Rozmowa z Beatą Jakoniuk-Wojcieszak ma dla mnie wymiar… trochę nie z tej Ziemi. Dosłownie i w przenośni. Beatę, osobę niezwykle ciepłą, mądrą, serdeczną, kochaną, poznałam na samym początku mojej zawodowej drogi, kilkanaście lat temu. Pamiętam, jak Beata, wtedy bardzo poważna pani dyrektor jednej z największych stacji telewizyjnych w kraju, wzięła mnie na bok i powiedziała, kiedy ja bardzo mocno stresowałam się ogromnym, ogólnopolskim wydarzeniem, które wtedy po raz pierwszy ogarniałam, że… wszystko będzie dobrze. Że ona we mnie, w nas (tu tulę mocno moją Paulę ❥❥❥) wierzy, i że przecież damy radę. Wtedy tamte słowa były dla mnie superważne. Nadal są. I pewnie jeszcze długo będą.

Bo spotkania z Beatą Jakoniuk-Wojcieszak takie właśnie są. Dają taką pewność, że choćby nie wiem przez co byśmy nie przechodzili, jak wielkim problemom nie stawialibyśmy czoła, to wszystko ostatecznie będzie dobrze.

Bo – jak mówi Beata – przecież trzeba żyć miłością. I nie odkładać naszego życia na później.

Zapraszam Was na to niezwykłe spotkanie. Ja, coś czuję, że będę do niego wracać regularnie. Bo to w końcu moje rekolekcje o miłości, prawda?

Posłuchaj podcastu z Beatą Jakoniuk-Wojcieszak

Podcastu można też słuchać na innych platformach:

Koniecznie daj znać, jak posłuchasz tego podcastu. Będzie nam supermiło, jak udostępnisz go w swoich mediach społecznościowych – niech dobre rzeczy idą w świat!

Zostań z nami na dłużej!

Inne wpisy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.